SERGİ

 1. Devamını oku: Saklambaç
  Saklambaç

  Saklambaç

  Büyükdere35, Ece Haskan'ın ''Saklambaç'' isimli ilk kişisel sergisini duyurmaktan mutluluk duyar! Emrah Çoban küratörlüğünde gerçekleşecek olan sergi, 26 Nisan - 25 Mayıs tarihleri arasında Büyükdere35'te izlenebilir.
  Devamını oku
 2. Devamını oku: Dysto-daisies
  Dysto-daisies

  Dysto-daisies

  Büyükdere35, sanatçı ikilisi Kerem Ardahan ve Bıyıkof’un akrilik ve sprey boya kullanarak, aynı yüzeyde çalışarak ürettikleri resimlerden oluşan “Dysto-daisies” başlıklı sergisini duyurmaktan mutluluk duyar. “Dysto-daisies”, 5-20 Nisan tarihleri arasında Büyükdere35’te izlenebilir.
  Devamını oku
 3. Devamını oku: Gözlemevi
  Gözlemevi

  Gözlemevi

  Tuba Geçgel’in yıllardır sürdürdüğü dikiş, nakış, dokuma ve tekstil yüzeyini birçok yeni malzeme ile buluşturduğu üretimleri katmanlı bir yaklaşım ile çocukluğun aile öykülerinden bugünün eklektik dünyasına uzanıyor.

  Devamını oku
 4. Devamını oku: Deniz Çeker, Dünya Tutar
  Deniz Çeker, Dünya Tutar

  Deniz Çeker, Dünya Tutar

  Oğulcan Arslan, Gizem Çelik, Eda Emirdağ, Suzan Pektaş’ın bir araya geldiği sergi, esneyen bir zaman algısı içinde dünyayı karanlık ve aydınlık içinde izleyen ve biçimlendiren çeşitli anlara odaklanıyor.
  Devamını oku
 5. Devamını oku: I BELIEVE IN SPRING
  I BELIEVE IN SPRING

  I BELIEVE IN SPRING

  Gamze Yalçın “I believe in spring” sergisi ile dünyevi bir baharı izleyiciyle buluşturuyor. Yalçın’ın gezgin bir ruh ile ürettiği, misafir sanatçı programlarında keşfettiği çeşitli ülkeler ve kültürleri resimlerin ana konusu olarak karşımıza çıkıyor. 
  Devamını oku
 6. Devamını oku: Çizgiden İpliğe
  Çizgiden İpliğe

  Çizgiden İpliğe

  Banu Uğural’ın eserlerinde çizginin ve ipliğin naif gücü çarpıcı biçimde izlenir. Teknik olarak hızlı hareketlerle ortaya çıkardığı çizimleri gündelik yaşamın durağanlığı ve sürati karşısında ironik biçimde karşımıza çıkar. 
  Devamını oku