Seyit Mehmet Buçukoğlu – Desen Atölyesi

Sanatçı-Akademisyen Seyit Mehmet Buçukoğlu eğitmenliğinde yetişkin ve gençlere yönelik serbest desen atölyemiz Ekim ayında,perşembe günleri başlıyor. Sanata ilgi duyan ve bu konuda kendini geliştirmek isteyenler ile resmin temelini-gramerini öğreniyoruz.
Çizgi, perspektif ve ton değerlerinin yanı sıra obje ve figür çizimlerinin temel kuralları, deneysel uygulamalarla derslerin içeriğini oluşturuyor.
.
Malzemeler Büyükdere35 tarafından verilecektir.
4 haftalık katılım ücreti 600 tl’dir.Kayıt ve sorularınız için
[email protected]
0533 735 21 48

1982 yılında İstanbul’da doğan Seyit Mehmet Buçukoğlu, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden, 2010 yılında aynı fakültenin Resim Bölümü’nden mezun olmuştur. 2011- İstanbul Rotary Kulübü Sanat Yarışması SANAT BÜYÜK ÖDÜLÜ, 2011-RH+ArtMagazine Dergisi YILIN GENÇ RESSAMI ÖDÜLÜ, 2013 – PEKER Sanat Ödülleri – BAŞARI ÖDÜLÜ ve 2014 – 36.
DYO Resim ve Özgünbaskı Yarışması – BAŞARI ÖDÜLÜ başta olmak üzere ulusal ve uluslar arası sanat ve tasarım yarışmalarında 60 ödülü bulunmaktadır. Yurtiçinde 17 kişisel sergi açmıştır. Aralarında yarışmalı sergilerin de bulunduğu ve 12 tanesi yurtdışında olmak üzere birçok
karma sergiye katılmıştır. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Plastik Sanatlar Yüksek Lisans Programı’ndan 2013 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Sanatta Yeterlik Programı’na başlamıştır. Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi G.S.F. Plastik Sanatlar Bölümü’nde çalışmakta ve sanatsal üretimlerini kendi özel atölyesinde devam ettirmektedir.

×

Merhaba!

Ürün ve siparişiniz ile ilgili bilgi almak için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

× Bize Sorun