Yeni Başlayanlar için Mozaik – Serra Akıncı

Yeni Başlayanlar için Mozaik – Serra Akıncı

Serra Akıncı ile rengarenk camlar ve desenler arasında temel teknikler, araçlar ve malzemeler konusunda bilgi sahibi olup, küçük bir proje ile de yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz birkaç keyifli saat. Günün sonunda yeni bir beceriniz, ilham alabileceğiniz kaynak kitaplar listesi, gereken malzemeleri alabileceğiniz adresler ve temel bilgileri içeren bir de kitapçığınız olacak.

Etkinlik Detayları;
Tarih: 17 Haziran 2017 – Cumartesi
Saat: 13:00 – 16:00
Kontenjan: Min: 4, Maks: 10 kişi
Ücret: 200 tl

Not: Atölye çalışmasında kullanılacak malzemeler tarafımızdan temin edilecektir! Katılımcılar atölye eğitimi sürecinde ürettikleri işleri arzu ettikleri takdirde yanlarında götürebileceklerdir.

Serra Akıncı Biyografi

Serra Akıncı Floransa’da Grafik Tasarım okudu. İstanbul’a döndüğünde tekstil firmalarında grafikerlik, reklam ajanslarında sanat yönetmenliği, Vizyon Dekorasyon dergisinde yaratıcı yönetmenlik yaptı. Kendi tasarım ofisini kurdu, kurumsal dergiler, kurumsal kimlik, t-shirt, kırtasiye tasarımları üretti. Sonra dergiciliğe geri dönüp önce Madame Figaro’nun Yaratıcı Yönetmenliğini ardından InStyle Home dergisinin Genel Yayın Yönetmenliğini, Martha Stewart Weddings Türkiye ve Borajet Airlines Magazine’in Yaratıcı Yönetmenliğini yaptı. Şimdi ise kendi atölyesinde mozaik çalışmalarını sürdürmekte.

Previous PostBeing Able To Catch The Wave
Next PostMustafa Horasan – Portfolyo Değerlendirme